KOSIARKI PRZED PRZEGLĄDEM:

KOSIARKI PO PRZEGLĄDZIE:

DLACZEGO WARTO WYKONAĆ PRZEGLĄD ?

    Kosiarki automatyczne bardzo ciężko pracują przez cały sezon, aby nasz trawnik wyglądał idealnie, dlatego zasługując na profesjonalną konserwację w okresie zimowym.

Czas na zimowe przeglądy Automower®
Zima to okres, gdy kosiarki automatyczne odpoczywają po wyczerpującym sezonie. Po tak intensywnej pracy należy im się porządny przegląd serwisowy i odpoczynek w dobrych warunkach, niejednokrotnie maszyny leżą gdzieś w garażu pod nogami i zawadzają oraz są też przez to narażone na uszkodzenia!
Oferujemy kompletną obsługę serwisową kosiarek Husqvarna Automower®, po zakończonym sezonie zabieramy maszyny wraz ze stacją ładowania od klientów na tak zwane "zimowanie". Maszyna w naszym serwisie jest kompleksowo czyszczona, wykonywana jest pełna diagnostyka komputerowa, wymieniane są wszystkie niezbędne części takie jak noże czy uszczelki. Po wykonaniu wszystkich czynności serwisowych maszyny są przechowywane u nas w bezpiecznych i ciepłych warunkach aż do nadejścia wiosny. Po uzgodnieniu z klientem przywozimy sprzęt na ogród i go uruchamiamy by kolejny sezon dbał o piękny trawnik.
 
Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z naszych usług.

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA SERWIS ZIOMOWY KOSIARKI AUTOMATYCZNEJ 768711042

Copyright © 2019-2021 Puchała, Diler Husqvarna
& Husqvarna AB (publ). Wszelkie prawa zastrzeżone. Husqvarna, AUTOMOWER®
oraz inne oznaczenia produktów oraz ich funkcji stanowią znaki towarowe Husqvarna Group.

Obsługujemy: woj. dolnośląskie, pow. jaworski, Jawor, Chojnów, Strzegom, Świebodzice, Wałbrzych, Bolków, Złotoryja, Świerzawa, Jaworzyna Śląska, Legnica, Szczawno-Zdrój, Wądroże Wielkie,
i inne w obrębie 30 km do siedziby firmy

...

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

GODZINY OTWARCIA

PN - PT: 8:00 - 17:00

SOB: 9:00 - 14:00

Autoryzowany slaon i serwis Husqvarna - Jawor

Szukaj takiego sklepu !

REALIZACJA STRON WWW

Super, jeżeli spodobała Ci się stworzona przez nas strona. Jeżeli chcialibyście żebym przygotował witrynę dla Waszej firmy, zapraszam do kontaktu: jakub@apuchala.pl