GPS – Husqvarna Connect    

Maszyny Husqvarna Automower® wyposażone są w zabezpieczenia w postaci głośnego alarmu, kodu pin oraz w zależności od wyposażenia system nawigacji GPS z siecią GPRS. Skradziona kosiarka jest po prostu bezużyteczna dla złodzieja. Bez wpisania prawidłowego kodu PIN zostaje zablokowania i uruchamia się alarm. Maszynę można odblokować tylko po minięciu czasu blokady oraz wprowadzeniu prawidłowego PINU.

W przypadku zgubienia kodu można ją odblokować także w autoryzowanym serwisie mającym dostęp do systemu Husqvarna. Po zgłoszeniu problemu z kodem centrala weryfikuje, czy urządzenie zostało skradzione. W przypadku kradzieży nie ma możliwości odzyskania kodu.

W przypadku wyposażonej kosiarki w system Automower® Connect, czyli nawigację GPS i sieć GPRS, kosiarka bardzo szybko może zostać namierzona z dokładnością do kilku metrów. Maszyny takie mają także określaną strefę chronioną po opuszczeniu której natychmiast właściciel jest o tym informowany i otrzymuje na bieżąco współrzędne geograficzne.    

W okresach promocyjnych w naszym salonie kosiarka może posiadać także Roczny Certyfikat Antykradzieżowy. Jako że wiemy, iż maszyny są bardzo dobrze zabezpieczone nie boimy się go wydać, a gwarantuje on, że w przypadku kradzieży w pierwszym roku kosiarki z ogrodu i brakiem możliwości jej odzyskania zostanie wydana nowa maszyna. (O szczegóły pytaj w naszym salonie)    

System Automower® Connect pozwala także na zmianę ustawień kosiarki prawie w całym zakresie (poza funkcjami związanymi z bezpieczeństwem). Możemy dostosowywać czas pracy, funkcję działania, ustawić plan uruchamiania świateł czy nawet na bieżąco śledzić, gdzie kosiarka się znajduje.

Przy zakupie kosiarki z tym systemem komunikacja jest z góry zapewniona na 10 lat do przodu. Dodatkowo system Connect współpracuje z Google Asystent, Alexą oraz pozwala na integrację z systemem IFTTT.    

Modele mogą być wyposażone również w System Automower Connect Home – czyli komunikację pozwalającą na zmianę ustawień maszyny w zasięgu Bluetooth. Nie posiadają jednak GPS. Większość naszych maszyn ten system ma w standardzie i można go rozbudować o standardowy system Connect z nawigacją GPS.

 

specjalista ds. kosiarek automatycznych
mgr inż. Jakub Puchała
JAWOR, ul. Kuziennicza 13A
www.zautomatyzowane.pl

Co zrobić w przypadku kradzieży kosiarki automatycznej ?

Data modyfikacji: 25 marca 2020 roku, Autoryzowany diler Husqvarna - PUCHAŁA

Fot. Husqvarna

Copyright © 2019-2021 Puchała, Diler Husqvarna
& Husqvarna AB (publ). Wszelkie prawa zastrzeżone. Husqvarna, AUTOMOWER®
oraz inne oznaczenia produktów oraz ich funkcji stanowią znaki towarowe Husqvarna Group.

Obsługujemy: woj. dolnośląskie, pow. jaworski, Jawor, Chojnów, Strzegom, Świebodzice, Wałbrzych, Bolków, Złotoryja, Świerzawa, Jaworzyna Śląska, Legnica, Szczawno-Zdrój, Wądroże Wielkie,
i inne w obrębie 30 km do siedziby firmy

...

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

GODZINY OTWARCIA

PN - PT: 8:00 - 17:00

SOB: 9:00 - 14:00

Autoryzowany slaon i serwis Husqvarna - Jawor

Szukaj takiego sklepu !

REALIZACJA STRON WWW

Super, jeżeli spodobała Ci się stworzona przez nas strona. Jeżeli chcialibyście żebym przygotował witrynę dla Waszej firmy, zapraszam do kontaktu: jakub@apuchala.pl